Biologická bezpečnost – co nás letos čeká

James Corbett
Corbett Report
Překlad: NaSeveru.org
17. ledna 2021

 

Nemusím vám říkat, že právě teď žijeme ve světově historických časech. Frekvence událostí měnících svět se zrychluje s tím, jak se současně zvyšuje dopad těchto událostí na náš každodenní život.

Jak Lenin správně poznamenal: „Jsou desetiletí, kdy se nic nestane; a jsou týdny, během kterých se stanou celá desetiletí.“ Možná jsou i roky, během kterých se odehrají celá staletí.

S tímto na paměti se pouštím do svého každoročního přehledu, co nás čeká v příštím roce, rozděleného na tři části.

Minulý týden jsem se podíval na tektonické posuny, které probíhají v prostoru globálních měn a zvážil co tyto změny předpovídají pro budoucnost světové ekonomiky.

Tento týden budu zkoumat probíhající (vytvořenou) COVID krizi a co můžeme očekávat, jak se bude dál odvíjet éra biologické bezpečnosti.

Nakonec příští týden obrátím svoji pozornost na světovou geopolitiku, abych zanalyzoval druhy konfliktů, které můžeme očekávat v průběhu tohoto roku a vysvětlím, jak tyto konflikty připraví půdu pro ještě dramatičtější události v průběhu současného desetiletí.

 

Kdy skončí tato podvodná pandemie?

Existuje pět hlavních myšlenkových proudů o tom, kdy podvodná pandemie skončí.

První skupina si myslí, že podvodná pandemie skončí 20. ledna, protože to je datum kdy bude Biden dosazen jako další loutka do Bílého domu (pokud QAnon a starý dobrý Deep state do té doby nezačne svůj vojenský puč!). Ale pouze Američané věří, že události uplynulého roku se týkaly pouze amerického (s)elektivního cirkusu.

Druhá skupina říká, že humbuk kolem podvodné pandemie bude postupně snižován, jak začnou být ve větší míře uváděny vakcíny. Diváci sledující nejnovější díl mého pořadu Nový svět příští týden budou vědět, že nyní pro podvodníky s uměle vytvořenou pandemií existuje mechanismus, který jim to dovoluje udělat: PCR testy.

Víte, Světová zdravotnická organizace (WHO) právě „objevila“, že RT-PCR testy s vysokým prahem cyklů, mohou dávat falešně pozitivní výsledky, takže pro rok 2021 pravděpodobně uvidíme nové pokyny, které laboratořím po celém světě řeknou, aby ve svých PCR testech snížily prahovou hodnotu cyklů. A zničeho nic (bu!) pandemie založená na zmanipulovaných číslech zmizí. Samozřejmě, že to budou chtít načasovat přesně tak, aby počet případů začal klesat, jakmile počet očkovaných proti COVIDu začne stoupat, takže to bude vypadat, že vakcíny nás zachránily.

Třetí skupina věří, že falešná pandemie skončí v červnu. Proč červen? Protože to říká AstraZeneca!

Dohody, které s vládami po celém světě uzavřeli různí velcí dealeři drog z farmaceutického průmyslu, jsou samozřejmě velkým tajemstvím, protože tak funguje fašistická globální kakistocracie. Ale podle alespoň jedné takové dohody, kterou „viděly“ (ale nesdílely) staré dobré Financial Times, dokument ve skutečnosti prohlašuje, že podvodná pandemie skončí 1. července 2021, pokud „AstraZeneca jednající v dobré víře nebude mít za to, že pandemie SARS-COV-2 není u konce“. Podrobnosti si přečtěte ve článku, ale ve zkratce AstraZeneca souhlasila, že nebude profitovat ze své COVID vakcíny, dokud pandemie neskončí, takže do svých smluv nechala zapsat, že do července mohou vyhlásit konec podvodné pandemie.

Čtvrtá frakce se domnívá, že smyšlená pandemie nikdy neskončí. Podle tohoto uvažování se vlády a jejich loutkovodiči nikdy nevzdají pravomocí, když už se jim podařilo je dostat. Zastáncům této myšlenky pouze stačí poukázat na Válku teroru, která, jak všichni víme, nikdy neměla skončit a stále probíhá (i když byla upozaděna, zatímco podvodníci zvyšují paniku kolem biologické bezpečnosti). Podle tohoto pohledu budeme žít s nikdy nekončící mimořádnou situací, způsobenou nekonečným průvodem „nových kmenů koronaviru“ a nových virů, které si vynucují  neomezené uzamčení lidstva. Koneckonců, od sasmého začátku nám říkají, že toto je „nový normál“, že? Mysleli jste si, že si dělají legraci?

Jaká je pátá odpověď? Podvodná pandemie skončí, až lidé řeknou, že je po všem. Když přestaneme dodržovat nařízení. Když neposlechneme rozkazy. Když přestaneme nezúčastněně sledovat z pomezní čáry, zatímco lidé jsou zaklekáváni policií, protože si troufli hrát hokej na rybníku. Když se přestaneme dívat na děsivá videa lidí, kterým vpadli do jejich domova pro to, že tam měli příliš mnoho lidí a přestaneme mumlat naše obavy předtím, než se vrátíme k pravidelnému vysílání. Když řekneme „už ne!“ a budeme to myslet vážně.

Pro mě platí patý scénář, ale pokud nedojde k tomuto povstání, myslím, že ve výchozím nastavení dostaneme číslo čtyři. Do které myšlenkového proudu patříte?

 

Jehla a způsobené škody

Dokonce i v nejoptimističtějším scénáři (konkrétně v tom, ve kterém lidé skutečně přestanou dodržovat uzamčení a podvodníci WHO/Gavi/Gates /WEF budou donuceni stáhnout ocasy a předčasně ukončit COVIDové strašení), skutečné škody již byly napáchány. Byly vytvořeny precedenty. I když mocnosti (které by neměly u moci vůbec být), neuskuteční bioteroristický útok pod falešnou vlajkou, před kterým nás dlouho varovali, stále můžeme očekávat, že se po zbytek našich životů dočkáme pravidelně opakovaného strašení COVIDem. Proč? Protože to fungovalo (alespoň) jeden rok a vytvořilo to precedens pro nejrůznější zásahy, které by byly před 12 měsíci doslova nemyslitelné.

Nespoléhejte na mé slovo. Vezměte si lháře podvodné pandemie Neila Fergusona. Jako už asi všichni víte (i kdyby jenom z mého pořadu 4. ročník Fake News cen), Ferguson je diskreditovaný člen britské Vědecké poradní skupiny pro řešení mimořádných situací (SAGE) a „duchovní otec“ „mylného“ modelu univerzity Imperial College, který Spojené státy a Velká Británie (a další) vlády použily v jejich ospravedlnění pro prvotní uzamčení „na dva týdny na vyrovnání křivky“.

Ferguson – který i přes lži vlády a fake news médií, je stále poradcem britské vlády na prohlanou epidemii – poskytl ohromující rozhovor pro The Times, kde připustil, že SAGE s velkým zájmem sledoval čínskou vládu a její barbarskou uzávěru  ve Wuhanu. „Tvrdili, že zploštili křivku,“ řekl novinám. „Zpočátku jsem byl skeptický. Myslel jsem si, že to byla ze strany Číňanů snaha ve velkém zakrýt skutečný stav. Ale jak se hromadila data vyšlo na jevo, že to byla účinná strategie.“

Poté co usoudil, že uvěznění lidí v jejich vlastních domovech za zavařenými dveřmi, zavedení biometrické bezpečnostní lustrace a používání létajících dronů k obtěžování lidí jdoucích po ulici je opravdu skvělý způsob jak „zploštit křivku“, Ferguson připouští, že SAGE poté obrátil svou pozornost k otázce, zda by taková opatření prošla ve „svobodném a demokratickém“ západním světě:

„Říkali jsme si, že je to komunistický stát jedné strany. Mysleli jsme si, že nám to v Evropě neprojde. A pak to udělala Itálie. A uvědomili jsme si, že projde.

Nemohli byste si to vyžádat už víc polopaticky, že? Ferguson a jeho kumpáni nemají morální výčitky ohledně realizace drakonického uzamčení milionů (a nakonec miliard) po celém světě. Žádné zpytování svědomí o tom, že odepsali nespočet milionů lidí do hluboké chudoby, uvrhli rodiny do potravinové nejistoty, nebo je připravili o jejich ekonomické živobytí, nebo jejich důvody proč žít. Jedinou otázkou, kterou si položili při zvažování otázky uzamčení bylo, zda jim projde tak odvážný krok. A vyšlo jim to.

A jsme tam, kde jsme.

To, čeho jsme právě teď svědky, není dočasné uchopení moci, ale zrod éry. Nejde o COVID. Nikdy o něj nešlo. Jde o zavedení infrastruktury pro biometrické sledování a zaznamenávání každého pohybu každého jednotlivce. Jde o vytvoření příběhu, který ospravedlní zamykání lidí na neurčito s vhodnou výmluvou, že jsou „asymptomatickým nositelem“. Jde o digitalizaci ekonomiky a konec styků a transakcí mimo dosah bdělého pohledu Velkého bratra. A nakonec jde o konec lidstva.

Ano, nejdůležitějším precedentem, který se právě nastavuje, je narušení tělesné autonomie. Pokud bude letošní rok probíhat podle plánu a experimentální COVID vakcíny budou vnuceny obrovské části lidské populace – buď přímým nátlakem, nebo podmíněním účasti ve smysluplném veřejném životě na základě důkazu očkování – pak Ferguson a jeho podobně smýšlející centrálně plánovací spolucestující uvidí, že ve skutečnosti neexistuje žádné omezení toho, co veřejnost přijme. A tím budou moci skutečně začít proces přebudování lidstva.

Víte, nejde tu o jednu experimentální genovou terapii, kterou moderna a Pfizer a jejich kumpáni tlačí na veřejnost pod rouškou mRNA „vakcín“. Koneckonců, jak otevřeně přiznal vědecký šéf vojenského projektu Warp Speed, zahájený prezidentem Trumpem s cílem naočkovat každého Američana, „cílem není vakcína; cílem je očkování.“ A proč? Protože chtějí prolomit odpor veřejnosti proti tomu, aby do nich byly podle vládního nařízení vstřikovány experimentální technologie, proto.

Ne, nejde o jednu konkrétní mRNA vakcínu. Je to o vakcínách, které samosestavují proteinové nanočástice a jedlých vakcínách v geneticky modifikovaných rajčatech a dálkově ovladatelném implantovatelném zařízení na podávání léků a dalších nových injekcích, které brzy dorazí. Je to o armádou financovaných implantovatelných biosenzorech, které „by mohly být budoucností pro zahrazení pandemie“, a o vstříknutelných nanobotech, kteří nás budou sledovat zevnitř a podávat drogy přímo do našeho systému. Jde o (jak v nedávných šetřeních zdůrazňuje člen Corbett Reportu, studiotwoseven) snahu ovládnutí myslí prostřednictvím optogenetiky a všech dalších budoucích technologií, které budou použity k proměně našich těl, našich myslí a dokonce i samotné DNA.

Ano, vstoupili jsme vskutku do věku biologické bezpečnosti, kdy technologie tohoto věku jsou nyní představovány veřejnosti. Ale veřejnosti nebudou tyto technologie vnuceny všechny najednou. Ve skutečnosti některá z těchto invazivních zařízení spatří denní světlo až po dalších letech. Prvním krokem bylo vytvořit precedens, spočívající v uvedení COVID „vakcín“ na trh. Dalším krokem bude použití těchto vakcín jako záminky k zavedení biometrického špehujícího státu. A k tomuto kroku určitě dojde letos, pokud si podvodníci přijdou na své.

 

Vakcínové pasy budou zavedeny letos

Pokud nedojde k nějakému menšímu zázraku (kde je Q, když ho potřebujete?), takzvané „imunitní pasy“, o kterých víme, že budou letos zavedeny, tvoří jednu část infrastruktury biologické bezpečnosti.

Pro ty, kteří to ještě neví (ach, sladké nevinné dítě!), imunitní pasy jsou osvědčení, které budou použity k identifikaci očkovaných. Jejich první použití bude v doslovném smyslu: jako pasy, umožňující cestujícím vkročit do jiných zemí. Ale jakmile se veřejnost aklimatizuje na myšlenku, že je pro mezinárodní cestování vyžadován pas imunity, nebude trvat dlouho, než budou tyto průkazy zavedeny pro každodenní život. Možná budete brzy požádáni prokázat očkování, abyste mohli vstoupit do veřejných budov, vstoupit na veřejné akce, nebo dokonce vstoupit do určitých obchodů nebo podniků.

Samozřejmě to byla doména pošahaných cvoků, když konspirační teoretici jako já poprvé začali mluvit o tomto vývoji v raných fázích podvodné pandemie, ale od té doby se to stalo běžnou realitou, nabízenou v úhledných reklamách soukromými společnostmi, které pracují na vývoji těchto COVID propustek a vládami států, které doufají, že je vnutí jejich obyvatelstvu (aha! vypadá to, že se irská vláda vyděsila ze všech negativních komentářů k jejich návrhu a rozhodla se video stáhnout!).

Tento pas bude samozřejmě digitální, aby jej lidé mohli nosit ve svých otrokářských zařízeních. Kdo tedy pracuje na vývoji těchto pasů? No samozřejmě konsorcium velkých technologických společností, kámoši lékařsko-průmyslových komplexů a nadace miliardářů! Konkrétně „Vaccination Credential Initiative“ pracuje na zavedení mezinárodního standardu pro tyto certifikáty digitálního očkování, koalice, která zahrnuje Microsoft (samozřejmě), Rockefellerovu nadaci (samozřejmě), MITRE (ano, ten MITRE) a Oracle (ano, ten Oracle). Přečtěte si vyhýbavý blábol, který [tato koalice] vychrlila na veřejnost prostřednictvím své nejnovější tiskové zprávy:

Cílem iniciativy Vaccination Credential Initiative je umožnit jednotlivcům digitální přístup k jejich záznamům o očkování, aby se mohli pomocí nástrojů jako je CommonPass bezpečně vrátit k cestování, do práce, do školy a do života, zatímco chrání soukromí jejich údajů,“ řekl Paul Meyer, generální ředitel The Commons Project Foundation. „Otevřené standardy a interoperabilita jsou základním kamenem úsilí VCI a těšíme se, že budeme podporovat Světovou zdravotnickou organizaci a další zúčastněné globální partnery, při zavádění a rozšiřování otevřených globálních standardů pro interoperabilitu zdravotních dat.

Překlad: Připrav se, daňový dobytku. Budeš ocejchován tvými globalistickými vlastníky.

Nyní o poznámce o lidovém resetu (možná si vzpomenete, že to je moje aspirace pro rok 2021); jsou tací, kteří hledají odpověď na tento problém. Jednou z takových skupin je Freedom Airway, která pracuje na vytvoření možností cestování pro zastánce svobody zdraví a slibuje, že pomůže zachovat možnosti cestování, které nevyžadují, aby se cestující podrobili očkování, obličejovým rouškám, karanténám nebo jiným aspektům „nového normálu“.

O Freedom Airway budu muset v blízké budoucnosti ještě něco říct, ale určitě budou mít plné ruce práce uskutečnit svůj cíl. Je smutné, že šílenství očkovacích COVID pasů není navrhováno jen ve Five Eyes státech [česky „pět očí”, anglofonní aliance zpravodajských služeb Austrálie, Kanady, Nového Zélandu, Spojeného království a USA], nebo dokonce mezi NATO spojenci. Tato myšlenka se ve skutečnosti nyní šíří po celém světě. Ano, toto je další hřebík do rakve těch, kteří věří, že BRICS jsou naši zachránci před Novým světovým řádem: všichni falešní (ne)vůdci BRICS zemí se účastní šarády kolem vakcín.

Vezměme si například Putina, který se nejen zmiňuje o výhodách ruské COVID vakcíny, ale nyní prosazuje zavedení imunitního pasu.

Jak poznamenává ZeroHedge:

Pokud dojde k nejhoršímu a dojde k uskutečnění tohoto konceptu cestovních dokladů založených na očkování (očkovací pasy), je velmi pravděpodobné, že nezápadní verze se na hraničních přechodech „nebudou počítat“. Ačkoli s dostatkem času a peněz lze pravděpodobně dostat jakýkoli typ vakcíny kdekoli, pro drtivou většinu by to mohlo vytvořit novou neviditelnou železnou oponu – západní vakcíny na jedné straně a ruská (s dalšími možnými izolovanými verzemi) na straně druhé.

Nová neviditelná železná opona? Na základě konkurenčních očkování? Co to znamená? Válka?

Ano, drahý čtenáři, přesně to to znamená. Ale jak vysvětlím příští týden, není to válka jako cokoli, co jste viděli dříve.

 

Komentář: S postupujícím proočkováním jsme svědky postupujícího zavádění biologicko-bezpečnostního státu, které probíhá na několika úrovních. Pod záminkou sledování efektivity očkování, předpovídání nebezpečí COVIDu a ohnisek nákazy, tyto technologické sledovací systémy jsou šílenými sny kontrolou posedlých elit, které se snaží udržet celou populaci pod dozorem vševidoucího oka.

Implatované čipy a imunitní pasy, roboti stopující COVID, aktivní farmakologické sledovací systémy, vakcínové náplasti; biotechnologický-průmyslový špehovací systém pod záminkou COVIDu-19 je vícemeně tu, nedočkavě čeká na své plné zavedení.

Toto biobezpečnostní divadlo je součástí postupného přetváření společenosti, stejně jako tomu bylo v případě „muslimského terorismu“. Inženýři společnosti doufají, že toto formování nás vycvičí uvěřit v závažnost smyšleného biologického nebezpečí SARS-Cov-2, podvolit se státním agentům a dalším představitelům autority a jejich testům a lustracím, které jsou třeba k přístupu do daného prostoru, a vytvořit v nás nejistotu, že kdokoliv, i my samotní, může být závažným nebezpečím pro veřejnou bezpečnost, aniž bychom o tom sami museli vědět.

Veřejnost je oslabována a to nejhorší nás ještě čeká. 

 

Související články:

 

SOTT archiv: The Year Ahead – Biosecurity

Print Friendly, PDF & Email
Sdílejte

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blank