Konspirační teorie? Mikročip na Covid-19 pas dorazil

Mayukh Saha
Activist Post
18.prosince 2021

 

To, co by ještě před rokem bylo považováno za bláznivou konspirační teorii, se nyní stává skutečností.

Švédská společnost Epicenter přišla s novou technologií, kdy vytvořila podkožní implantát, který zobrazuje certifikáty o očkování COVID-19. Díky tomu mohou mít lidé své očkovací průkazy přímo pod kůží v mikročipu.

Tento implantát obsahuje čip pro komunikaci v blízkém poli (NFC), jehož údaje lze načíst pomocí chytrého telefonu kompatibilního s NFC, nebo jakékoli podobné čtečky.

Lidé si na tyto čipy mohou ukládat nejen své COVID pasy, ale také důležité průkazy totožnosti, autobusové jízdenky nebo dokonce členství v posilovně. Všechny údaje stačí vložit do jejich těla.

Hannes Sjoblad, který je ve společnosti Epicenter Chief Disruption Officer, k tomu řekl: „Implantáty jsou velmi univerzální technologie, kterou lze využít k mnoha různým věcem, a právě teď je velmi výhodné mít COVID pas vždy k dispozici ve svém implantátu.”

 

 

Hannes dodal: „V případě, že se vám vybije baterie v telefonu, máte ho vždy k dispozici. Takže samozřejmě takto tuto technologii používáme dnes, příští rok ji budeme používat k něčemu jinému.”

Komentář: Všichni se tedy musíme nechat očipovat pro případ, že se nám vybije baterie v telefonu. Moderní problémy vyžadují moderní řešení.

Švédsko, stejně jako ostatní země, podniká pečlivé kroky k zastavení hrozby nové vlny koronaviru, zejména jeho varianty Omicron.

Švédská vláda oznámila, že na všech akcích kde bude více než 100 osob, budou vyžadovány COVID pasy.

Podle průzkumu Moa Petersena si v zemi nechalo čip dát do ruky přibližně 6000 lidí.

Tito lidé si do něj možná nemuseli nutně nahrát COVID pasy, ale mají v čipu nahrané něco jiného.

Čip se implantuje do paže nebo mezi palec a ukazováček. Podle Sjoblada je možné čip odstranit.

Tyto implantáty nejsou v současné době ve volném prodeji, ale Epicenter pořádá „implantační akce” pro zájemce o tuto technologii.

Steven Northam věří, že se něco takového podaří zavést i ve Velké Británii. Steven je ředitelem společnosti BioTeq, která je předním specialistou na technologie lidských implantátů ve Velké Británii. Domnívá se, že lidé s mikročipy by se mohli stát běžnou věcí v příštích 10 až 15 letech.

Epicenter, průkopník této technologie, je inovační centrum, které sdružuje nové technologie, mezi něž patří i mikročipové implantáty. Epicenter se na začátku letošního roku dostalo na titulní stránky novin, když si stovky členů a zaměstnanců nechaly implantovat klíče do rukou.

Komentář:

Alex Jones měl pravdu

Viz také [odkazy v angličtině]:

 

Související články:

 

SOTT archiv: Conspiracy theory? COVID-19 passport microchip is here

 

Print Friendly, PDF & Email
Sdílejte

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blank