O Nás

Vítejte! Jsme potěšeni, že jste nás našli na nové adrese. Dlouho jsme uvažovali o propracovanějších webových stránkách, abychom vám mohli přinášet informace v čitelnější podobě, abyste se snadněji orientovali a rychleji našli to, co hledáte. Během tohoto léta sem přesuneme kompletní archív z původního blogu a doufáme, že se nám bude dařit publikovat nové články častěji než v minulosti.

 

 

Na Severu.org je od svého počátku koncipován jako výběr překladů článků publikovaných v rámci projektů SOTT.net a Cassiopaea.org pro české a slovenské čtenáře, které bychom v budoucnu rádi obohatili informacemi z české a slovenské scény s našimi původními komentáři.

Naším hlavním záměrem je poskytnout lidem bez znalosti angličtiny bezplatný přístup k materiálům zveřejněným editorskými týmy výše uvedených stránek, a proto zde nenajdete žádné reklamy, které se netýkají aktivit bezprostředně souvisejících se zaměřením webu. Naše činnost je nekomerční a nemáme v úmyslu tento postoj měnit.

Pokud nás přesto chcete finančně podpořit, můžete tak učinit přes tlačítko PayPal na hlavní stránce. Příspěvky, tipy a dotazy nám můžete zaslat na emailovou adresu naseveru(zavináč)protonmail.com.