O projektu Signs of the Times – SOTT.net

SOTT.net patří mezi nejvyhledávanější alternativní weby a poskytuje nezávislé zpravodajství a nezaujaté analýzy. Jedná se o výzkumný projekt neziskové organizace Quantum Future Group (QFG) zahájen 26. března 2002. Záměrem projektu je analýza, sběr a třídění každodenního zpravodajství, které přesně odráží převažující energie na naší planetě; mimo jiné v oblastech politiky, společnosti a životního prostředí. Tento výzkum dále zahrnuje zaznamenávání, zda si lidské bytosti, ať už na individuální nebo kolektivní úrovni, mohou pamatovat, ze dne na den, důležité události, zda jsou schopny tyto informace přesně vstřebávat a činit na základě toho inteligentní rozhodnutí, týkající se jejich budoucnosti. Ve zkratce, SOTT.net je experiment.

SOTT.net odmítá komerční reklamy a podporu; své cíle uskutečňuje prostřednictvím vlastních zdrojů a z darů čtenářů.

V současnosti tvoří SOTT.net mezinárodní skupina 160 editorů-dobrovolníků, včetně mnoha profesionálů v oborech medicíny, historie, sociologie, psychologie, inženýrství a informačních technologií. Bez ohledu na to, o jaké jde téma, SOTT.net má k dispozici experta (nebo dva), kteří mají na starosti obsah v dané oblasti.

Důvod, proč SOTT kataloguje obsah, vychází ze zjištění, že velké množství obsahu z internetu mizí a proto probíhá ukládání celých článků do databáze, za účelem analyzování energetických toků.

Využívání  analytických systémů, které jsou napojené na vlastní databázi, tvoří část této vědecké práce – jako když se počítají protony, které dopadají na senzor. Dále sestává z práce na interaktivním programu časové osy historie / současného dění, ve spolupráci s mapovacím systémem.

SOTT.net je specifický nejen tvorbou vlastních komentářů a mapováním světových událostí se zaměřením na sledování globálních trendů, schémat a energií, ale nabízí také exkluzivní materiál pro redakci píšících autorů. Dále nabízí 12 jazykových mutací a rozhlasové vysílání v rámci SOTT Radio Network, které poslouchá neustále stoupající počet lidí po celém světě.

image_pdfimage_print
blank